Seriál Kirovec - PTÁTE SE

PTÁTE SE...Petrohradský traktorový závod, a.s.

V tomto seriálu příspěvků Vám zodpovíme odpovědi na Vaše časté dotazy. Dnes Vám představím blíže AO ,,PTZ" neboli Petrohradský traktorový závod, a.s.. Více info v článku.

PTÁTE SE...Kloubový mechanismus traktoru Kirovec

V tomto seriálu příspěvků Vám zodpovíme odpovědi na Vaše časté dotazy. V tomto druhém dílu Vám povíme víc o kloubovém mechanismu traktoru Kirovec. Více info v článku.

PTÁTE SE...Motory traktorů Kirovec (1)

V tomto seriálu příspěvků Vám zodpovíme odpovědi na Vaše časté dotazy. V tomto třetím dílu Vám povíme víc o motorech traktorů Kirovec. Více info v článku.

PTÁTE SE...Motory traktorů Kirovec (2)

V tomto seriálu příspěvků Vám zodpovíme odpovědi na Vaše časté dotazy. V tomto čtvrtém dílu Vám povíme víc o motorech TUTAJEV. Více info v článku.

PTÁTE SE...Motory traktorů Kirovec (3)

V tomto seriálu příspěvků Vám zodpovíme odpovědi na Vaše časté dotazy. V tomto čtvrtém dílu Vám povíme víc o motorech MTU. Více info v článku.

PTÁTE SE...Převodovka traktorů Kirovec

V tomto seriálu příspěvků Vám zodpovíme odpovědi na Vaše časté dotazy. V tomto šestém dílu Vám povíme víc o převodovce traktoru Kirovec. Více info v článku.

PTÁTE SE...Oddělení pro výrobu převodovek Kirovec

V tomto seriálu příspěvků Vám zodpovíme odpovědi na Vaše časté dotazy. V tomto sedmém dílu Vám povíme víc o oddělení pro výrobu převodovek Kirovec. Více info v článku.

PTÁTE SE...Nápravy traktoru Kirovec

V tomto seriálu příspěvků Vám zodpovíme odpovědi na Vaše časté dotazy. V tomto už osmém dílu Vám povíme víc o nápravách traktoru Kirovec. Více info v článku.

PTÁTE SE...Agregace Kirovec K-525

V tomto seriálu příspěvků Vám zodpovíme odpovědi na Vaše časté dotazy. V tomto už devátém dílu Vám povíme víc agregaci traktoru Kirovec K-525. Více info v článku.

PTÁTE SE...Agregace Kirovec K-7

V tomto seriálu příspěvků Vám zodpovíme odpovědi na Vaše časté dotazy. V tomto už desátém dílu Vám povíme víc agregaci traktoru Kirovec K-7. Více info v článku.

PTÁTE SE...Kabina traktorů Kirovec

V tomto seriálu příspěvků Vám zodpovíme odpovědi na Vaše časté dotazy. V tomto už jedenáctém dílu Vám povíme víc o kabině traktorů Kirovec. Více info v článku.